Dwie porażki i jedno zwycięstwo.

Ogrol Sielinko w trzech ostatnich spotkaniach odnotował dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę

Promień Opalenica - Ogrol Sielinko  0-2(0-1)

Bramki: Marek Czekała, Paweł Janas.

Skład: Przemysław Klaczyk - Mariusz Karaś, Szymon Dyderski (Łukasz Leksowski), Damian Dybionka, Marek Czekała - Wojciech Paluch (Mariusz Najdek), Paweł Janas, Artur Nowak, Krzysztof Grygier, Sławomir Ziółkowski - Konrad Staszewski (Wojciech Ziółkowski).

Sokół II Pniewy - Ogrol Sielinko 0-3 walkower

Na boisku 5:3 Bramki: Artur Nowak (dwie) Konrad Staszewski.

Skład: Konrad Staszewski: Łukasz Leksowski, Mariusz Karaś (Szymon Dyderski), Damian Dybionka, Marek Czekała - Wojciech Paluch (Artur Nowak), Paweł Janas, Arkadiusz Dominiak, Sławomir Ziółkowski - Mariusz Najdek, Krzysztof Patan.

Ogrol Sielinko - Huragan Michorzewo 0-1 (0-0).

Skład: Przemysław Klaczyk - Łukasz Leksowski, Mariusz Karaś, Damian Dybionka, Marek Czekała - Michał Mądroszyk, Artur Nowak , Paweł Janas, Arkadiusz Dominiak - Tomasz Jaroch (Konrad Staszewski), Wojciech Paluch (Wojciech Ziółkowski)