Hokejowy wynik w Sielinku

W meczu 12 kolejki grupy 3 poznańskiej A-klasy, Ogrol Wojnowice podejmował na własnym obiekcie zespół LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski. Mecz ten był bardzo ważny, bowiem oba zespoły toczą walkę o znalezienie się na koniec sezonu nad strefą spadkową. W trudnej sytuacji, bo bez żadnego z nominalnych środkowych obrońców do spotkania przystępowała drużyna z Wojnowic.

Zmiany z konieczności w obronie nie prowadzą do zwiększenia solidności tej formacji. Nie dziwne więc, że grający z pomysłem Goście z Ptaszkowa udanie rozpoczęli pierwszą połowę widowiska, wyprowadzając dwie zakończone bramkami akcje. Zespół Artura Nowaka walczył na ile charakter pozwalał, co za owocowało wyrównaniem. Pierwsze trafienie to jedna z najpiękniejszych bramek w sezonie, Artur Nowak ustawiony w okolicach 16 metra od bramki rywala zgrał futbolówkę z powietrza, "z pierwszej piłki" wprost na nogę Przemysława Jarmużyka, który efektownym strzałem pokonał bramkarza z Ptaszkowa. Miejscowi poszli za ciosem i zdobyli kolejną bramkę. W polu karnym faulowany był Artur Nowak i arbiter spotkania bez cienia wątpliwości wskazał na "wapno". Skutecznym egzekutorem okazał się Przemysław Jarmużyk i remis stał się faktem. Do przerwy padły jednak jeszcze dwie bramki, i to obie dla przyjezdnych. Zmorą Ogrolu było umiejętne unikanie pułapek ofsajdowych przez  Gości. w drugiej połowie rywale umiejętnie się bronili i szukali swoich okazji w kontrze, a piłkarze trenujący na co dzień w Sielinku mieli problem z przebiciem się przez defensywę drużyny Gmin Gordzisk. W ostatnim kwadransie spotkania jeden z rywali ukarany został czerwonym kartonikiem, co nie przeszkodziło w samej końcówce zdobyć 5 bramkę. Ogrol poległ i powrócił do strefy spadkowej.

Bramki: Przemysław Jarmużyk (dwie)

Skład: Przemysław Klaczyk - Łukasz Leksowski, Filip Kałek, Marek Czekała, Mariusz Karaś- Damian Dybionka, Artur Nowak, Przemysław Jarmużyk, Michał Mądroszyk (Kacper Komin) - Tomasz Jaroch, Przemysław Kałek (Sławomir Ziółkowski)