Ogrol - Boruja 3-1

Ogrol pokonał na własnym boisku Boruję 3-1 (1-0)

Gospodarze obieli prowadzenie po strzale Sławomira Kasperskiego, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i pokonał bramkarza gości.

W drugiej części spotkania Boruja doprowadziła do wyrównania. Losy spotkania rozstrzygnęły się w końcówce spotkania, kiedy Tomasz Kęsy popisał się ładnym strzałem zapola karnego i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. A następnie ładnie zagrał do wchodzącego prawą stroną Wojtka Ziółkowskiego, który płaskim strzałę pokonał bramkarza Borujii i ustalił wynik spotkania.

Bramki: Kasperski (po podani Ziółkowskiego), Kęsy (po podani Kleczewskiego), Ziółkowski (po podaniu Kęsego)

Ogrol: Daniel Bręk – Michał Bachorz, Andrzej Poźniak, Łukasz Barłóg, Marek Czekała - Sławomir Kasperski (Maciej Kleczewski), Marcin Czekała, Wojciech Ziółkowski, Tomasz Kęsy (Sławomir Kaźmierowski) - Damian Dybionka, (Arkadiusz Żminkowski) Tomasz Jaroch (Łukasz Borecki)