Ostatni sparing przed ligą

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją ligi Ogrol Wojnowice zremisował na własnym boisku z Tęczą Skrzynki 4-4. Mecz rozpoczął się dla gospodarzy bardzo dobrze, już na samym początku spotkania obieli prowadzenie za sprawą Pawła Szukały. Po tej bramce goście szybko doprowadzili do remisu i jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy Tęcza objęła prowadzenie. Drugą połowę spotkania lepiej rozpoczęli piłkarze z Skrzynek, bowiem tuz po gwizdku rozpoczynającym drugą cześć spotkania podwyższyli stan meczu na 1-3. To trafienie zadziałało mobilizująco na piłkarzy Ogrolu, którzy na przeszczeni 20 minut wyprowadzili swój zespół na prowadzenie. Kontaktową bramkę dla Ogrolu zdobył Damian Dybionka pokonując bramkarza gości strzałem z 17 metrów, Następnie ten sam zawodnik po dokładnym podaniu Pawła Szukały wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem Tęczy. Na prowadzenie Ogrol wyprowadził Maciej Kleczewski, który z pięciu metrów umieścił futbolówkę w siatce. Remis dla Tęczy uratował były zawodnik, Ogrolu Daniel Mułkowski.

Bramki: Paweł Szukała, Damian Dybionka (dwie), Maciej Kleczewski.
Skład Ogrol: Daniel Bręk: Sławomir Kaźmierowski, Sławomir Kasperski, Marek Czekała- Wojciech Paluch, Maciej Kleczewski, Łukasz Adamczak, Paweł Szukała, Michał Mądroszyk- Tomasz Jaroch, Damian Dybionka.