Płomień - Ogrol 3-0

W meczu 17 kolejki Ogrol Wojnowice zanotował trzecią porażkę z rzędu, tym razem nasi piłkarze okazali się gorsi od przeciwników z Przyprostyni ulegając tamtejszemu Płomieniowi 0-3 (0-1).

Bramki: Sławomir Kasperski (sam.), Krzysztof Fleischer, Jarosław Nawotnik

Płomień: Mariusz Przybylski (Jakub Borkowski) - Tomasz Tomiak; Sławomir Tomiak (Przemysław Borkowski, Marcin Ciszak, Daniel Kulus - Edwin Kuszczyk, Krzysztof Fleischer, Wojciech Chwałkowski, Sebastian Bordych (Paweł Szott) - Jarosław Nawotnik (Andrzej Orłowski), Krzysztof Woźniak.

Ogrol: Daniel Bręk- Sławomir Kasperski, Szymon Dyderski(Michał Bachorz), Łukasz Barłóg, Marek Czekała - Damian Dybionka, Marcin Czekała(Sławomir Kaźmierowski), Paweł Szukała, Mikołaj Jarmużek, Łukasz Adamczak(Michał Mądroszyk) – Tomasz Jaroch(Michał Wieczorek).