Przegrana ze Skrzynkami

W ostatniej kolejce rozgrywek Ogrol Sielinko zmierzył się na wyjeździe z Tęczą Skrzynki. Dla podopiecznych Artura Nowaka mecz ten nie miał dużego znaczenia ponieważ już przed tą kolejką drużyna straciła szansę na wyprzedzenie drużyn ze Zdroju i Wronczyna, co pozwoliłoby na walkę o utrzymanie w lidze. Piłkarze z Sielinka przystępowali do tego spotkania w mocno eksperymentalnym składzie.

Początek meczu był wyrównany , jednak to piłkarze ze Skrzynek jako pierwsi zdobyli bramkę. Po rozegraniu piłki w środku pola jeden z piłkarzy miejscowych miał bardzo dużo miejsca na oddanie strzału przed ,,szesnastką” Ogrolu, co znakomicie wykorzystał, precyzyjnym strzałem zapewniając swojej drużynie prowadzenie. Piłkarze z Sielinka kilka minut później odpowiedzieli na bramkę przeciwnika; po kilku podaniach z pierwszej piłki, w tym otwierającym drogę do bramki Tomka Dominiaka przy piłce znalazł się Artur Nowak, który znakomitym, precyzyjnym strzałem dał drużynie z Sielinka wyrównanie. Kilka minut później na prowadzenie ponownie mogli objąć gospodarze, ale sytuację sam na sam z napastnikiem ze Skrzynek wygrał Przemek Klaczyk. Kilka minut później miał już mniej szczęścia , gdy napastnik miejscowych zakończył precyzyjnym strzałem po ziemi zespołową akcję rywali, co pozwoliło drużynie ze Skrzynek ponownie wyjść na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą obrońca ze Skrzynek w ostatnim momencie zdołał zablokować strzał z kilku metrów Artura Nowaka, ratując swoją drużynę przed stratą bramki.

Druga część spotkania przebiegała podobnie, gra była wyrównana a obie drużyny raz po raz tworzyły ciekawe akcje. W końcówce meczu bordowo-zieloni zagrali już zdecydowanie bardziej ofensywnie, czego efektem był kontratak miejscowych zakończony strzeleniem trzeciej bramki. Największym zagrozeniem dla gospodarzy był Artur Nowak, który był najbliżej strzelenia bramki dla naszej drużyny w tej części spotkania , ale po jego strzale głową piłka nieznacznie minęła bramkę gospodarzy. W końcówce meczu piłkarze LKS dwukrotnie wyprowadzali ciekawe kontrataki , ale w decydującym momencie stracili piłkę, zaprzepaszczając w ten sposób okazję na strzelenie gola.

Ostatecznie ulegliśmy w Skrzynkach Tęczy 1:3 kończąc w nienajlepszym stylu nieudane dla nas rozgrywki. Ogrol w 26 meczach zdobył 26 pkt. co wystarczyło jedynie na zajęcie 12. pozycji w lidze.