Puchar dla Ogrolu!!!

Drużyna Ogrolu Wojnowice, w dniu wczorajszym wywalczyła puchar im. Czesława Duszyńskiego.
Turniej odtworzył mecz Korony Bukowiec (ubiegło roczny zdobywca pucharu) z LZS Wronczyn, w który gospodarze pokonali gości z Wronczyna 2-1. W drugim pojedynku zmierzyły się ekipy Huraganu Michorzewoi i Ogrolu Wojnowice po bardzo wyrównanym meczu padł remis 0-0. Po krótkiej przerwie na boisku ponownie pojawiła się drużyna Huraganu, tym razem ich rywalem byli zawodnicy z Wronczyna, mecz zakończył się podziałem punktów 1-1. Na kolejne spotkanie niedzielnego popołudnia wybiegli piłkarze z Wojnowic, oraz Bukowca. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Ogrolu 0-1, po bramce Łukasz Kąkola. Po tym spotkaniu stało się jasne, jeśli wygramy kolejny mecz puchar jedzie do Wojnowic. W meczu o wszystko, nasz drużyna pokonała LZS Wronczyn 1-0 po bramce Mikołaja Jarmużka z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania. W tym momencie stało się jasne, ze puchar jedzie do Wojnowic. Po tym spotkaniu miało dojść do pojedynku Korony z Hraganem, lecz piłkarze z Bukowca, byli tak poirytowani faktem, utraty pucharu na rzecz Ogrolu, że postanowili oddać kolejny mecz walkowerem.
Warto dodać, że najlepszym bramkarzem turnieju został bramkarz Ogrolu Daniel Bręk.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
Ogrol Wojnowice 7
Huragan Michorzewo 5
Korona Bukowiec 3
LZS Wronczyn 1

Naszą drużynę w turnieju reprezentowali: Daniel Bręk(C), Sławomir Kasperski, Szymon Dyderski, Michał Wieczorek, Michał Bachorz , Michał Mądroszyk, Paweł Szukała, Łukasz Adamczak, Marcin Czekała, Marek Cekała, Łukasz Barłóg, Mikołaj Jarmużek, Damian Dybionka, Wojciech Paluch, Łukasz Kąkol, Maciej Kleczewski.