Sparingi z Koroną i Sokołem

W dniu dzisiejszym piłkarze Ogrolu Wojnowice rozegrali dwa mecze sparingowe. Mecze odbywały się w systemie 2x25 minut. W pierwszy swoim meczu Ogrol zmierzył się z Sokołem Duszniki ulegając rywalowi 0-2. Drugi pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, choć Ogrol posiadał zdecydowaną przewagę w pojedynku z Koroną Bukowiec. Po blisko półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją do gry powrócił Mikołaj Jarmużek

W dniu dzisiejszym Ogrol reprezentowali: Daniel Bręk, Sławomir Kasperski, Szymon Dyderski, Łukasz Barłóg, Michał Bachorz, Marek Czekała, Sławomir Kaźmierowski, Wojciech Ziółkowski, Jacek Lisoń, Damian Dybionka, Mikołaj Jarmużek, Michał Mądroszyk, Maciej Kleczewski, Maciej Zandecki, Konrad Staszewski