Transfery: Adamek i Dembina w Ogrolu!

Transfery: Adamek i Dembina w Ogrolu!W dniu dzisiejszy Ogrol wzmocnił się dwoma zawodnikami: Pawłem Adamkiem oraz Jakubem Dembiną pozyskanymi z Korony Bukowiec.
Paweł został wypożyczony do końca rundy jesiennej, natomiast Kuba został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego.

Adamek urodził się w 1989 roku i jest zawodnikiem występującym na pozycji napastnika, z powodzeniem może również występować na bokach pomocy. Przez ostatnie 4 sezony występował w kubie Korona Bukowiec, a swoją przygodę z piłką rozpoczynał w drużynie Orzeł Granowo.

Kuba to niespełna 24 letni środkowy pomocnik o doskonałych warunkach fizycznych; 186 cm 80 kg. Podobnie jak Paweł przez ostatnie 4 sezony występował w Korona Bukowiec, grał również w Promieniu Opalenica oraz w Orle Granowo.