Wysoka wygrana w sparingu

Ogrol Wojnowice wysoko pokonał w meczu sparingowy na własnym boisku Borusje Boruje Kościelną 7-3. Mecz lepiej rozpoczęli goście, gdyż już na początku meczu obieli prowadzenie. Ta bramka widocznie zadziałała mobilizująco na piłkarzy Ogrolu, bowiem kilka minut po straconej bramce do remisu doprowadził Paweł Szukała, ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą wprowadził gospodarzy na prowadzenie. Pomimo wielu dogodnych sytuacji dla piłkarzy Ogrolu pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 2-1. Druga część spotkania to już miażdżąca przewaga Ogrolu. Najpierw do bramki rywali trafił Damian Dybionka. Po tym trafieni goście strzelili kontaktową bramkę. Następnie kolejne trafienia w tym meczu dla Ogrolu zanotowali Przemysław Tatarski oraz Tomasz Jaroch. Borusja odpowiedziała trafieniem z rzutu karnego. Natomiast Ogrol zmiażdżył rywali kolejnymi dwoma trafieniami Mikołaj Jarmużek i tuż przed gwizdkiem kończącym zawody ponownie Przemysław Tatarski. W dzisiejszym meczu wystąpił testowany zawodnik Maciej Zandecki, który występuje w Pogromie Urbanowo.

Bramki: 0-1?, 1-1 Paweł Szukała (asysta Dybionka), 2-1 Paweł Szukała (asysta Kaźmierowski), 3-1 Damian Dybionka (asysta Szukała), 3-2?, 4-2 Przemysław Tatarski, 5-2 Tomasz Jaroch (asysta Dybionka), 5-3? Rzut karny, 6-3 Mikołaj Jarmużek, 7-3 Przemysław Tatarski (asysta Szukała).

Skład Ogrol: Daniel Bręk- Sławomir Kasperski, Łukasz Barłóg, Przemysław Tatarski, Michał Bachorz- Damian Dybionka, Paweł Szukała, Mikołaj Jarmużek, Marek Czekała- Maciej Zandecki, Tomasz Jaroch.

Ponadto grali: Sławomir Kaźmierowski, Szymon Dyderski.