Zwycięstwo!!!

Kibice Ogrolu mogą dziś spać spokojnie bo nasza drużyna po kryzysie wreszcie wygrała! W niedzielne popołudnie Ogrolowi przyszło się zmierzyć z Huraganem Łomnica. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny próbowały konstruować gry z kontry, ale większość akcji kończyła się przed polem karnym. Na boisku utrzymywało się szybkie tempo, ale było też sporo walki. W 24 minucie ładną akcją popisał się Wesoły lecz piłka po lobie bramkarza uderzyła w słupek. W odpowiedzi nasz zawodnik po strzale z dystansu trafia w słupek . Pierwsza część zakończyła się remisem ze wskazaniem na naszą drużynę.
Po rozpoczęciu drugiej połowy Ogrol zaczął szturmować bramkę przeciwnika , co dało dwa gole. Bramkę po strzale samobójczym (50 minuta) oraz celną dobitkę Pawła Szukały (56 minuta). Następnie po szkolnym błędzie naszego stopera kontaktową bramkę dla Łomniczan strzelił Pawłowicz (62 minuta). Gra się wyrównała ale to Ogrol cały czas przeważał. Niestety po kolejnym błędzie, tym razem bramkarza - Huragan doprowadza do remisu, a strzelcem Połomka (76 min). Jest 2:2. Nie podłamało to zawodników Ogrolu, którzy nacierali dalej. W 82 minuce wspaniałym strzałem z 20 metrów popisał się Szukała. Tym samym pierwsze zwycięstwo stało się faktem. Można zaryzykować stwierdzenie, że był to najlepszy występ naszej drużyny w tym sezonie, a szczególnie brawa są za postawę w drugiej połowie. Podziękowania należą się także naszym wspaniałym kibicom, którzy swoim dopingiem dali wiarę w pokonanie Huraganu.