Aktualności

 • 2009-11-11

  Remis z liderem

  W jedenastej serii spotkań poznańskiej bklasy grupy 4, w meczu na szczycie zajmujący trzecią lokatę Ogrol podejmował drużynę lidera- Inter Zdrój. Warto nadmienić, że to prestiżowe spotkanie toczące się na boisku w Sielinku obserwowało przeszło 50-sięciu kibiców. Widzowie zgromadzeni przy placu gry oczekiwali dobrego widowiska, nie zawiedli się.

  Od mocnego uderzenia rozpoczął zespół gospodarzy, bowiem już w pierwszej minucie po dośrodkowaniu Damiana Dybionki z prawej strony, piłkę do siatki mógł skierować Przemysław Kałek, jednak jego strzał minął bramkę nad poprzeczką i wywołał jęk zawodu na trybunach. Drużyna z Wojnowic złapała wiatr w żagle i tworzyła sobie kolejne sytuacje, jednak raz za razem obronną ręką wychodził z nich bramkarz przyjezdnych. Dobra współpraca w środku pola zaowocowała rozegraniem piłki na prawe skrzydło, skąd zacentrował  Damian Dybionka, bramkarz rywali spóźnił się z wyjściem do dośrodkowania i piłkę do bramki głową skierował bramkostrzelny Filip Kałek. Gospodarze do końca pierwszej części gry rozbijali kontry rywali i stworzyli sobie kilka sytuacji, w których mogli podwyższyć prowadzenie, m.in. Przemysław Jarmużyk, który zamiast strzelać zagrał do boku, a arbiter odgwizdał wątpliwą pozycje spaloną. Niestety dla zespołu Artura Nowaka spełniło się piłkarskie porzekadło: „niewykorzystane sytuacje się mszczą”. Mimo iż od początku drugiej połowy gra nie uległa zmianie, to po jednej z kontr bramkę zdobyli zawodnicy Interu, mimo wysokiej dyspozycji Przemysława Klaczyka. Im bliżej końca spotkania tym bardziej sił brakowało rozgrywającym wojnowiczan, co sprawiało, że zamiast spokojnego rozegrania piłki coraz więcej było prostopadłych piłek, ale też i zagrań na aferę. Losy pojedynku przesądzić mógł wprowadzony w drugiej połowie Damian Nowak, który tym samym wrócił do gry po kilkuletnim rozbracie z piłką. Powrót do występów na boisku byłby bardziej udany, gdyby po jednym z prostopadłych zagrań udało się skierować piłkę do siatki, jednak napastnikowi zabrakło odrobiny precyzji i trafił w boczną siatkę.

  W przekroju całego spotkania remis może zostać uznany za sprawiedliwy wynik, jednak w więcej klarownych sytuacji stworzyli sobie zawodnicy Ogrolu (5, przy 2 zawodników Interu). Walka toczyła się głównie w środkowych sektorach boiska. Po zakończeniu spotkania zawodnicy Interu utrzymali fotel lidera, a drużyna z Wojnowic spadła na czwarte miejsce w tabeli.

  Bramki: Filip Kałek - Piotr Zwiernik

  Skład: Przemysław Klaczyk - Mariusz Karaś (Szymon Dyderski), Sławomir Kasperski, Marek Czekała, Sławomir Kaźmierowski - Damian Dybionka, Maciej Zandecki, Przemysław Jarmużyk, Michał Mądroszyk - Przemysław Kałek (Damian Nowak), Filip Kałek.

 • 2009-31-10

  Wielkopolska - Ogrol 1-2

  W 10 serii spotkań poznańskiej B-klasy Ogrol Wojnowice wybrał się na mecz do Komornik by zmierzyć się z tamtejszą Wielkopolską. Do komornik udaliśmy się z nadzieją podtrzymania zwycięskiej passy tym bardziej, że wyniki drużyny gospodarzy jak do tej pory nie były porywające.

  Od samego początku spotkania drużyna Wielkopolski grała bardzo ambitnie i walecznie dając nam do zrozumienia, że, o jakiekolwiek punkty w sobotnim spotkaniu będzie niezmiernie ciężko. Pierwszą klarowną sytuacje do objęcia prowadzenia w spotkaniu stworzyli sobie goście, w doskonałej sytuacji znalazł się Przemysław Kałek, lecz zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów zdecydował się sam na strzał z ostrego kąta, który został zablokowany przez zawodnika gospodarzy. Kolejny atak Ogrolu okazał się już skuteczny, kiedy po strzale głową Macieja Zandeckiego piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką i spadła wprost pod nogi Michała Mądroszyka, ten bez zastanowienia zagrał futbolówkę na jedenasty metr do Artura Nowaka, który piękny strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza Wielkopolski. Do końca pierwszej połowy już żadna z drużyn nie zdołała stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej i pierwsza połowa zakończyła się zasłużonym prowadzeniem wojnowiczan.

  Druga część spotkania to ogromny chaos i kopanina, nad którą zdecydowanie nie panował arbiter sobotnich zawodów. W tych okolicznościach zdecydowaliśmy się na grę z kontry i po jednej z takich akcji piłkę w pole karne gospodarz z prawej strony boiska zagrał Michał Mądroszy wprost do niezawodnego Filipa Kałka, który sprytnym strzałem w krótki róg bramik podwyższył prowadzenie Ogrolu. Od tego momentu wojnowiczanie ograniczyli się do obrony dostępu do własnej bramki, co udawało się aż do 80 minuty spotkania. Na strzał z 16 metrów decyduje się Karol Kołodziej, uderzenie było na tyle precyzyjne, że znalazło drogę do bramki Przemysława Klaczyka. Po zdobyciu kontaktowego gola gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków, lecz z zagrywanymi piłkami na tzw. aferę obrona Ogrolu nie miała najmniejszych problemów i raz po raz skutecznie rozbijała ataki gospodarzy, utrzymując prowadzenie do końca spotkania.

  Bramki:
  Karol Kołodziej – Artur Nowak, Filip Kałek

  Ogrol:
  Przemysław Klaczyk – Mariusz Karaś (Symon Dyderski), Sławomir Kasperski, Sławomir Kaźmierowski – Michał Mądroszyk, Artur Nowak, Przemysław Jarmużyk, Damian Dybionka – Maciej Zandecki, Filip Kałek, Przemysław Kałek.
 • 2009-25-10

  Zwycięska passa podtrzymana Ogrol - Błędno 10-0!!!

  25 października na boisku w Sielinku Ogrol podejmował drużynę Błędno Nądnia. Mimo iż rywale znajdują się w dolnej strefie tabeli, zawodnicy na co dzień trenujący w Sielinku nie zlekceważyli rywala i trener Artur Nowak posłał do boju najsilniejszy skład. Z powodu kontuzji w kadrze meczowej zabrakło Piotra Kowalki.

  Spotkanie rozpoczęło się w dość szybkim tempie, jednak tak jak w poprzednich spotkaniach drużynie wojnowickiego Ogrolu największą trudność sprawiało tzw. ostatnie podanie i wykończenie akcji. Rywale próbowali kontratakować, jednak defensywa gospodarzy stanowiła dla nich zbyt trudną zaporę. Mecz z cyklu: przeważamy ale nie strzelamy; trwał do 28 minuty kiedy piłkę na prawej stronie boiska otrzymał ustawiony w napadzie Maciej Zandecki, który wbiegł w pole karne, zagrał piłkę wzdłuż bramki, a akcje wślizgiem sfinalizował Przemysław Kałek. Pierwsza bramka wniosła wiele wiary w poczynania Ogrolu, czego efektem jest wynik w 40 minucie gospodarze prowadzili już 3:0 po trafieniach Przemysława Kałka i Filipa Kałka. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Maciej Zandecki i na przerwę miejscowi schodzili z czterema bramkami przewagi. Taktyka trenera z trzema nominalnymi napastnikami opłacała się, od momentu strzelenia drugiej bramki zawodnicy Ogrolu zdecydowanie nadawali ton grze.

  W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie, goście ograniczali się do kontr, które bez problemu rozbijała defensywa wojnowiczan kierowana przez Sławomira Kasperskiego. W akcjach ofensywnych imponowali napastnicy: Przemysław Kałek, Filip Kałek, Maciej Zandecki; boczni pomocnicy: Damian Dybionka i Marek Czekała i obrońcy: Sławomir Kaźmierowski, Mariusz Karaś, którzy często przemierzali całe boisko by podłączyć się do ofensywnej akcji. W zachwyt kibiców wprawiały zarówno kolejne trafienia jak i prostopadłe piłki rzucane przez naszych środkowych pomocników: Artura Nowaka i Przemysława Jarmużyka. Efektem dominacji gospodarzy były kolejne trafienia i niewykorzystane szanse. Najpiękniejszymi trafieniami poszczycić się mogą Damian Dybionka, który z lewego skrzydła niesygnalizowanym strzałem w długi róg zaskoczył bramkarza mimo znacznej odległości, oraz Maciej Zandecki, który po strzale głową po rzucie rożnym skierował piłke do siatki tak, że jeszcze odbiła się od słupka. W drugiej połowie na placu gry pojawili się zmiennicy, którzy starali pokazać się z jak najlepszej strony, a Wojciech Paluch dwukrotnie mógł pokonać bramkarza przyjezdnych, jednak wychowankowi klubu zabrakło odrobiny skuteczności. Ogrol dominował we wszystkich statystykach począwszy od sytuacji podbramkowych, poprzez rzuty rożne, na spalonych skończywszy. Efektem tego jest mecz do jednej bramki i odprawienie rywali z bagażem dziesięciu straconych bramek. Taki wynik jest efektem dobrej postawy wszystkich zawodników trenujących na co dzień w Sielinku.

  Bramki: Maciej Zandecki (cztery), Filip Kałek (trzy), Przemysław Kałek (dwie) , Damian Dybionka

  Skład: Przemysław Klaczyk - Mariusz Karaś (Michał Mądroszyk), Sławomir Kasperski, Sławomir Kaźmierowski - Damian Dybionka (Mariusz Jastrzębski), Artur Nowak Przemysław Jarmużyk, Marek Czekała (Kacper Komin) - Maciej Zandecki, Przemysław Kałek(Wojciech Paluch), Filip Kałek.

 • 2009-18-10

  Wicher - Ogrol 1-2

  W ósmej ligowej kolejce zawodnicy wojnowickiego Ogrolu rozegrali mecz na boisku dotychczasowego wicelidera, a więc Wichra Strzyżewo. Należy przyznać, że drużyna ze Strzyżewa dysponuje równą jak stół murawą boiska, co jest nieczęste w tej klasie rozgrywkowej. Spotkanie dwóch drużyn mających aspiracje by awansować rozpoczęło się dość nerwowo. W pierwszych dziesięciu minutach zarówno gospodarze jak i goście często tracili piłkę w wyniku niedokładnych podań. Pierwsi do sytuacji pod bramkowej doprowadzili zawodnicy ze Strzyżewa, jednak przy groźnym strzale z dystansu kunsztem popisał się Przemysław Klaczyk, który wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na poprzeczkę. Kolejna sytuacja, po której gospodarze mogli prowadzić, to z pozoru niegroźny strzał z dystansu,  po którym futbolówka wyślizgnęła się z rąk naszego bramkarza i spadła w kierunku bramki, jednak Przemek na tyle szybko naprawił swój błąd, że arbiter spotkania zdecydował, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Mimo tych sytuacji nasza defensywa w miarę pewnie radziła sobie z atakami zawodników ze Strzyżewa, a kontry rozprowadzane przez środek naszej pomocy były coraz groźniejsze. W 15 minucie jeden z naszych ofensywnych zawodników sfaulowany został podczas wychodzenia z kontratakiem w środkowej strefie boiska. Do wykonywania rzutu wolnego podszedł Sławomir Kasperski, a  jego dokładne dośrodkowanie strzałem głową na bramkę zamienił Maciej Zandecki. Bramka strzelona przez Ogrol podcięła nieco skrzydła zawodnikom Wichra, którzy jednak nie zamierzali składać broni. Nasza defensywa zaczęła grać coraz pewniej, a na skrzydłach sporo problemów rywalowi zaczęli sprawiać Damian Dybionka i Marek Czekała. Bardzo sprawnie piłke rozgrywali w środku Artur Nowak, Przemysław Jarmużyk i Maciej Zandecki. Dobra gra drugiej linii doprowadziła do tego, że w sytuacjach bramkowych znajdowali się Filip Kałek i Piotr Kowalka. Pierwszy z wymienionych około 33 minuty mógł strzelić piękną bramkę lobem, jednak futbolówka minęła bramkę gospodarzy. Ten sam zawodnik kilka minut później próbował wykończyć wślizgiem dośrodkowanie od partnera z ataku, jednak po raz kolejny zabrakło szczęścia. Najlepszą sytuacją spośród niewykorzystanych  w pierwszej połowie była ta, w której Damian Dybionka po minięciu bocznego obrońcy wyłożył piłkę za plecy wbiegających w pole karne zawodników Ogrolu. Wiele kontrowersji wzbudziły sytuacje, w których arbiter mógł podyktować jedenastki, zarówno dla Wichra, jak i dla przyjezdnych.  Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem wojnowiczan 1:0.

  Początek drugiej części spotkania to ospała gra zespołu z Wojnowic, co wykorzystali miejscowi i około 55 minuty doprowadzili do wyrównania stanu meczu. W słabszym okresie gry Ogrolu, zaczął szwankować  zwłaszcza środek pola i często obrońcy musieli interweniować na pograniczu ryzyka. Rywale większość akcji przeprowadzali naszą lewą stroną boiska gdzie pewnie interweniował Sławomir Kaźmierowski. Akcje na prawej flance próbował inicjować prawy obrońca naszej drużyny, Mariusz Karaś. Dobrą zmianę dał Przemysław Kałek, który w pojedynkach biegowych nękał obrońców  Wichra. Po 25 minutach słabszej gry, zawodnicy, na co dzień trenujący w Sielinku zaczęli tworzyć coraz groźniejsze sytuacje. W 76 minucie po rzucie rożnym na prowadzenie Ogrol mógł wyprowadzić Artur Nowak, jednak jego strzał z linii bramkowej wybił obrońca, a przy dobitce nie porozumieli się Przemysław i Filip Kałek.  Groźny strzał z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką oddał Maciej Zandecki. Im bliżej końca spotkania tym groźniejsze sytuacje tworzyli sobie piłkarze Ogrolu. W 88 minucie Przemysław Jarmużyk posłał piłke idealnie w tempo do Przemysława Kałka, którego jednak uprzedził interweniujący przed polem karnym bramkarz gospodarzy i wybił piłkę do spółki z obrońcą wprost pod nogi Filipa Kałka, który nie miał problemów z ulokowaniem piłki w siatce z 30 metrów. Wynik 2:1 drużyna Ogrolu dowiozła do końcowego gwizdka. Dzięki tej wygranej drużyna Ogrolu zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli i kontynuuje passę trzech kolejnych zwycięstw.

  Bramki: Jarosław Nawotnik (55) -  Maciej Zandecki (15), Filip Kałek (88) 

  Skład: Przemysław Klaczyk - Mariusz Karaś, Sławomir Kasperski, Sławomir Kaźmierowski - Damian Dybionka, Artur Nowak, Maciej Zandecki, Przemysław Jarmużyk, Marek Czekała - Piotr Kowalka (Przemysław Kałek), Filip Kałek (Szymon Dyderski).
 • 2009-14-10

  Ogrol - Borusja 2-0

  W meczu 7 kolejki poznańskiej B-klasy Ogrol Wojnowice podejmował na własny boisku Borusję Boruję Kościelną. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarz 2-0.

  Pierwsza połowa upłynęła pod zdecydowane dyktando wojnowiczan, którzy stworzyli sobie kilka doskonałych sytuacji do objęcia prowadzenia. Niestety po raz kolejny szwankowała skuteczność i pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0-0.
  W drugiej części spotkania przewaga gospodarzy jeszcze bardziej się zarysowała, co przynosiło kolejne niewykorzystywane sytuacje bramkowe. W tej części spotkania Borusja ograniczała się do wyprowadzania pojedynczych kontr i po jednej z takich akcji goście wywalczyli rzut karny, lecz nie zdołali go wykorzystać Przemysław Klaczyk obronił. W 55 minucie spotkania Ogrol na prowadzenie wyprowadził Przemysław Jarmużyk, który pokonał bramkarza Borusji strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego. Wynik spotkania w 85 minucie spotkania ustalił Damian Dybionka.
  Warto zaznaczy, że z meczu na mecz coraz lepiej wygląda gra naszego zespołu. W szczególności w obronie, natomiast w dalszym ciągu mankamentem jest fatalna skuteczność.

  Bramki: Przemysław Jarmużyk, Damian Dybionka

  Ogrol: Przemysław Klaczyk – Mariusz Karaś, Sławomir Kasperski, Sławomir Kaźmierowski – Damian Dybionka, Artur Nowak, Maciej Zandecki, Przemysław Jarmużyk, Marek Czekała – Piotr Kowalka (Filip Kałek), Przemysław Kałek (Wojciech Paluch)

 • 2009-06-10

  Zwycięstwo Tornado - Ogrol 1-3

  W 6 kolejce Ogrol pojechał do Trzebawia na mecz z tamtejszym  Tornadem. Pojedynek był  jednostronny i przebiegał pod nasze dyktando. Bramki zdobyli: M. Zandecki, P. Kałek  z rzutów wolnych oraz M. Mądroszyk. Dla dwóch ostatnich były to premierowe trafienia w barwach Ogrolu. Przeciwnicy odpowiedzieli także bramką ze stałego fragmentu gry. Nasza drużyna odniosła bardzo przekonujące  zwycięstwo. Warto zauważyć, że w kolejnym meczu bardzo dobrze spisała się defensywa. Wygrana cieszy tym bardziej, że występowaliśmy bez kilku podstawowych piłkarzy. Tym razem skuteczność była poprawna. Po tym zwycięstwie miejmy nadzieje Ogror, rozpocznie marsz w górę tabeli.

  Bramki: Maciej Zandecki, Przemysław Kałek, Michał Mądroszyk - ???
   
  Ogrol: Przemysław Klaczyk - Szymon Dyderski (Mariusz Karaś), Sławomir Kasperski, Sławomir Kaźmierowski - Michał Mądroszyk (Kacper Komin), Damian Dybionka, Maciej Zandecki, Artur Nowak, Marek Czekała - Wojciech Paluch, Przemysław Kałek.
 • 2009-05-10

  Kolejny remis Ogrol - Okoń 1-1

  W meczu 5 kolejki Ogrol Wojnowice podejmował na własnym boisku drużynę Okonia Sapowice. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 (1-0). Spotkanie przebiegało pod zdecydowane dyktando gospodarzy, którzy stworzyli sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia gola; niestety w tym meczu jak i w poprzednich spotkaniach skuteczność naszych zawodników była wręcz tragiczna. Bramkę dla Ogrolu w 30 minucie spotkania zdobył Damian Dybionka, który pokonał bramkarza Okonia strzałem z 16 metrów. Bramka dla Okonia padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zbyt krótkim wybici piłki przez Damiana wprost pod nogi Jakuba Kaźmierczaka, który strzałem z 14 metrów pokonał Przemysława Klaczyka. Doprowadzają do remisu na 7 minut przed zakończeniem meczu. Warto zaznaczyć, że było to pierwszy i zarazem ostatni celny strzał gość na bramkę Ogrolu.

  Bramki: Damian Dybionka - Jakuba Kaźmierczak

  Ogrol:
  Przemysław Klaczyk – Mariusz Karaś, Sławomir Kasperski, Marek Czekała – Michał Mądroszyk Przemysław Tatarski, Przemysław Jarmużyk, Wojciech Paluch (Przemysław Kałek), Damian Dybionka, Piotr Kowalka (Sławomir Ziółkowski)
 • 2009-27-09

  Pieczarka - Ogrol 2-2

  Na kolejny mecz ligowy Ogrol Wojnowice wybrał się do Wielichowa, by zmierzyć się z tamtejszą Pieczarką, mecz zakończył się wynikiem 2-2 (0-1). Pierwsza bramkę w tym spotkaniu dla gości zdobył Przemysław Tatarski, który popisał się technicznym strzałem z 13 metrów. Gospodarze doprowadzili do remisu w 65 minucie spotkania, bramkę z rzutu karnego zdobył Bartłomiej Kątny. Odpowiedz Ogrolu była natychmiastowa, dwie minuty po straconej bramce, gości na prowadzenie wyprowadził Przemysław Jarmużyk, który pokonał bramkarza Pieczarki strzałem z rzutu wolnego. Bramkę na wagę jednego punktu dla Wielichowa w 90 minucie spotkania zdobył Szymon Kozłowski, pokonując Przemysława Klaczyka strzałem z narożnika pola karnego.

  Bramki: Bartłomiej Kątny, Szymon Kozłowski – Przemysław Tatarski, Przemysław Jarmużyk.

  Ogrol: Przemysław Klaczyk – Mariusz Karaś (Sławomir Kaźmierowski), Maciej Zandecki, Szymon Dyderski – Damian Dybionka, Przemysław Jarmużyk, Przemysław Tatarski, Marek Czekała – Piotr Kowalka, Filip Kałek, Sławomir Kasperski (Konrad Staszewski) (Wojciech Paluch).
 • 2009-27-09

  Ogrol - Zenit 1-3

  W meczu 3 kolejki Ogrol Wojnowice uległ na własnym boisku Zenitowi Wtomyśl 1-3 (1-0). Bramkę dla Ogrolu w 35 minucie spotkania strzelił Filip Kałek.

  Bramki:
  Filip Kałek - Mateusz Jendruch, Mirosław Kliszewski, Bartłomiej Jarnot.

  Ogrol: Przemysław Klaczyk – Mariusz Karaś, Maciej Zandecki, Szymon Dyderski – Michał Mądroszyk (Sławomir Ziołkowski), Artur Nowak (Przemysław Jarmużyk), Przemysław Tatarski, Marek Czekała – Damian Dybionka, Filip Kałek (Sławomir Kasperski), Piotr Kowalka (Wojciech Ziółkowski)
 • 2009-30-08

  Sam - Ogrol 3-3 (2-2)

  W dniu wczorajszym Ogrol zainaugurował rozgrywki B-klasowe. Na pierwszy mecz sezonu Ogrol wybrał się do Jastrzębska Starego, żeby zmierzyć się z tamtejszym Samem.
  Mecz rozpoczął się zgodnie z planem piłkarze Ogrolu od samego początku przejeli inicjatywne, co szybko przyniosło efekt w postaci bramek. Już po 20 minutach gry Ogrol prowadził 0-2 po bramkach debiutantach Sławomira Ziółkowskiego i Filipa Kałka. Niestety prowadzenia nie udało się dotrzymać do przerwy, zawodnicy Samu zdołali jeszcze przed przerwa doprowadzić do remisu. Bramka na 1-2 zdobyta przez „kępę” na boisku w Jastrzębsku, dodała wiary w swoje umiejętność gospodarzą, którzy coraz śmielej konstruowali swoje akcje. Bramka na 2-2, to prezent w Naszym wykonaniu.

  Druga odsolona spotkania, nie przyniosła zmiany w przebiegu meczu, wojnowiczanie nadal atakowali natomiast Sam ograniczał się do wyprowadzania groźnych kontr. Po jednym z ataków gości druga bramkę w meczu zdobył Kałek. Przy stanie 2-3 mieliśmy doskonałe szanse, aby podwyższyć wynik spotkania, lecz w dniu dzisiejszym szwankowała skuteczność. Doskonałe wręcz dwustu procentowe sytuacje do zdobycia bramek mieli Artur Nowak dwukrotnie i Konrad Staszewski, oraz niepodyktowany ewidentny rzut karny po faulu bramkarza gospodarzy na Arturze Nowaku. Niewykorzystane sytuacje się zemściły po jednej z akcji gospodarzy strzał życia w samo okienko bramki Klaczyka oddał zawodnik Samu i doprowadził do remisu. W ostatniej minucie spotkania gospodarze mogli wywalczyć upragnione 3 punkty, lecz zawodnik miejscowych chybił w doskonałej sytuacji.

  Mecz zakończył się wynikiem 3-3. Niewątpliwie największym atutem gospodarzy była bardzo ambitna gra, oraz ich małe i nie równe boisko. Na którym bardzo trudno było realizować założenia taktyczne nałożone przez trenera przed meczem.

  Bramki: Sławomir Ziółkowski, Filip Kałek, Filip Kałek Skład Ogrol: Przemysław Klaczyk – Sławomir Kasperski, Mariusz Karaś, Szymon Dyderski, Sławomir Kaźmierowski – Damian Dybionka, Maciej Zandecki, Przemysław Tatarski, Marek Czekała – Filip Kałek (Konrad Staszewski), Sławomir Ziółkowski (Artur Nowak).

  Ławka rezerwowych:
  Wojciech Paluch, Artur Nowak, Konrad Staszewski, Wojciech Ziółkowski, Kacper Komin, Mariusz Jastrzębski
 • 2009-29-08

  Kadra

  Podczas letniej przerwy doszło do kilku zmian w drużynie Ogrolu Wojnowice. Nowym grającym trenerem wojnowiczan został Artur Nowak, który zastąpił na tym stanowisku Piotra Kowalke, natomiast Piotr objął funkcje kierownika drużyny. Do sporych zmian zaszło również w kadrze drużyny, aż pięciu zawodników opuściło szeregi Ogrolu, natomiast ośmiu dołączyło.

  Przybyli:
  Filip Kałek (Polonia Chodzież)
  Przemysław Jarmużyk (Promień Opalenica)
  Przemysław Klaczyk (Promień Opalenica)
  Sławomir Ziółkowski (Promień Opalenica)
  Mariusz Karaś (Skra Dakowy Suche)
  Artur Nowak
  Mariusz Jastrzębski
  Kacper Komin

  Ubyli:
  Mikołaj Jarmużek (Orzeł Granowo)
  Michał Bachorz (Orzeł Granowo)
  Daniel Bręk (Promień Opalenica)
  Arkadiusz Dominiak (Promień Opalenica)
  Maciej Kleczewski (Promień Opalenica)

  Kadra:

  Bramkarze:
  Przemysław Klaczyk (28.03.88)

  Obrońcy: Mariusz Karaś (23.12.89), Szymon Dydersk (03.09,73), Sławomir Kasperski (08.04.84), Sławomir Kaźmierowski (28.07.80), Maciej Zandecki (18.02.90), Łukasz Barłóg (29.07.82),  Marcin Czekała (01.10.79), Michał Wieczorek (14.05.84).

  Pomocnicy:
  Przemysław Tatarski (11.03.86), Michał Mądroszyk (02.07.90), Przemysław Jarmużyk (07.02.87), Sławomir Ziółkowski (30.09.91), Kacper Komin (06.08.91), Mariusz Jastrzębski, Artur Nowak (22.03.79), Marek Czekała (01.10.79), Damian Dybionka 14.1286)

  Napastnicy: Konrad Staszewski, Filip Kałek ( 13.05.89), Wojciech Ziółkowski (04.08.89), Paluch Wojciech (06.04.92)
 • 2009-22-08

  Zmiana składu grup B-klasy

  Jak już wcześniej informowaliśmy WZPN anulował terminarz, oraz podział grup. Znamy już  zmiany jakie zaszły w podziale grup i terminarzach. WZPN postanowił zmniejszyć ilość grup z 5 do 4 i zwiększyć ilość zespołów w poszczególnych grupach. Natomiast terminarz uległ całkowitej zmianie. Ogrol Wojnowice zagra w gr. 4. Swój pierwszy mecz rozegra w sobotę 29 sierpnia o godzinie 17:OO w Jastrzębsku Starym z miejscowym Samem

  Skład gr. 4:

  ATE Wicher Strzyżewo
  Ogrol Wojnowice
  Inter Zdrój
  Pieczarka Wielichowo
  Pogrom Urbanowo
  Borusja Boruja Kościelna
  Korona II Bukowiec
  Sam Jastrzębsko Stare
  Błędno Nądnia
  Zenit Wytomyśl
  Tornado Trzebaw
  Okoń Sapowice
  Wielkopolska II Komorniki

 • 2009-22-08

  Sparing: Błyskawica - Ogrol 6-6

  W kolejnym meczu sparingowym przed sezonem 2009/2010 Ogrol Wojnowice zremisował 6-6 z Błyskawicom Pakosław. Mecz odbył się w ramach czwartkowego treningu.

  Bramki: ??? – Filip Kałek (dwie), Damian Dybionka, Przemysław Jarmużyk, Marek Czekała, Artur Nowak.

  Ogrol: Krzysztof Madej: Mariusz Karaś, Szymon Dyderski, Sławomir Kaźmierowski – Damian Dybionka, Przemysław Tatarski, Przemysław Jarmużyk, Marek Czekała – Wojciech Ziółkowski, Konrad Staszewski, Filip Kałek.

  Na zmianę wchodzili: Sławomir Kasperski , Mariusz Jastrzębski, Radosław Karaś, Maciej Zandecki, Sławomir Ziółkowski, Wojciech Paluch
 • 2009-20-08

  Grupy już nieaktualne!

  Wielkopolski ZPN anulował przedstawione wcześniej b-klasowe grupy i terminarze. Wszystko z powodu wycofania się kilku zespołów z rozgrywek.

  Nowe grupy wraz z terminami spotkań powinniśmy poznać jeszcze w tym tygodniu, może w czwartek-piątek.

  Grupy mają być cztery, prawdopodobnie po 12 zespołów.

  źródło: poznanfc.pl

 • 2009-18-08

  Jarmużek i Bachorz w Granowie

  Mikolaj Jarmużek i Michał Bachorz zostali zawodnikami Orła Granowo. W dniu wczorajszy, zostały podpisane umowy transferowe na linii Ogrol – Orzeł. Na mocy, których Michał Bachorz oraz Mikołaj Jarmużek zostali zawodnikami Orła Granowo.
  Michał przeszedł na zasadzie transferu definitywnego, natomiast Mikołaj został wypożyczony na okres 6 miesięcy.

  Zawodnikom dziękujemy za wieloletnie reprezentowanie barw Naszego Klubu i życzymy powodzenia w „nowych barwach”
 • 2009-18-08

  II Miejsce

  W miniona sobotę Ogrol Wojnowice uczestniczył w turnieju piłkarskim im. Czesława Duszyńskiego w Bukowcu. Niestety Naszym pilarzom nie udało się obronić tytułu, lecz byli bardzo blisko. Do pierwszego miejsca zabrakła zaledwie jedna bramka. Ostatecznie Ogrol zajął 2 miejsce.

  Wyniki

  Ogrol Wojnowice - Korona Bukowiec 1-1
  Ogro Wojnowice - Zenit Wtomyśl 0-0
  Ogrol Wojnowice - LZS Wronczyn 2-1

  Tabela:

  Lp. Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
  1 Zenit Wtomyśl 3 5 4-2
  2 Ogrol Wojnowice 3 5 3-2
  3 LZS Wronczyn 3 3 3-5
  4 Korona Bukowiec 3 2 2-3
 • 2009-11-08

  Terminarz

  Dziś na stronie WZPN pojawiły się terminarze B-klasy. Ogrol Wojnowice trafił do grupy 4 w której Naszym rywalizować z następującymi drużynami:

  Inter Zdrój
  Pogrom Urbanowo

  Wicher Strzyżewo

  Zenit Wytomyśl

  Błędno Nądnia

  Sam Jastrzębsko Stare
  Pieczarka Wielichowo
  Borusja Boruja Kościelna
  Korona II Bukowiec

  Pierwszy swój mecz piłkarze Ogrolu rozegrają 30 sierpnia o godzinie 13:30 z Interem Zdrój w Ptaszkowie. W drugiej kolejce Ogrol na własnym terenie będzie podejmował Koronę II Bukowiec mecz zostanie rozegrany 6 września o godzinie 13:00. Wkrótce podam pełen terminarz, dla niecierpliwych wstawiam linka do strony z terminarzem. Terminarz B-klasa gr. 4

 • 2009-11-08

  Pogrom - Ogrol 2-5

  W drugim meczu sparingowym podczas letniego okresu przygotowawczego Ogrol Wojnowice pokonał na wyjeździe Pogrom Urbanowo 2-5 (1-2). Wynik mógł być znacznie wyższy, lecz szwankowała skuteczność w szczególności w drugiej części spotkania.

  Bramki: Patryk Juszczak, Sebastian Szulc (k) – Przemysław Tatarski, Wojciech Ziółkowski, Michał Mądroszyk, Damian Dybionka, Mariusz Jasztrzęski.

  Ogrol: Przemysław Klaczyk – Mariusz Karaś, Sławomir Kasperski, Sławomir Kaźmierowski – Michał Mądroszyk, Krzysztof Grygier, Arkadiusz Dominiak, Mariusz Jasztrzęski – Wojciech Ziółkowski, Damian Dybionka, Przemysław Tatarski.

  Na zmiane wchodzili: Wojciech Paluch, Sławomir Ziółkowski.

 • 2009-04-08

  Maciej Kleczewski w Promieniu

  Pomocnik Ogrolu Wojnowice, Maciej Kleczewski został zawodnikiem Promienia Opalenica. Dzisiaj obie strony doszły do porozumienia, dzięki któremu zawodnik przez najbliższe pół roku będzie reprezentować barwy Promienia, piątej drużyny Klasy Okręgowej.
 • 2009-02-08

  Sparing: Ogrol - Huragan 6-2

  Ogrol Wojnowice w niedzielne popołudnie rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy podczas letniego okresu przygotowawczego. Przeciwnikiem Ogrolu była drużyna Huraganu Michorzewo,występująca, na co dzień w A-klasie. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego grającego trenera Artura Nowaka, który wprowadza nowy ofensywny system gry 1-3-4-3. efekty pracy trenera były już widoczne w pierwszym meczy, bowiem wojnowiczanie rozgromili wyżej notowanego rywala aż 6-2 (3-1). Warto zaznaczyć, że z bardzo dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy, bramkarz Przemysław Klaczyk, który w debiucie obronił dwa rzuty karne i pewnie strzegł bramki gospodarzy, oraz środkowi pomocnicy Przemysław Jarmużyk oraz Artur Nowak, którzy imponowali spokojem i niezłym przeglądem pola.

  Bramki: Damian Dybionka (dwie), Przemysław Tatarski, Wojciech Pluch, Artur Nowak, Arkadiusz Dominia - ???

  Ogrol: Przemysloaw Klaczyk – Szymon Dyderski, Maciej Zandecki, Marek Czekała – Michał Mądroszyk, Artur Nowak, Przemysław Jarmużyk, Arkadiusz Dominiak – Wojciej Paluch (zawodnik testowany), Damian Dybionka, Przemysław Tatarski.

  Na dzisiejszym meczu zabrakło z rożnych powodów kilku zawodników, którzy zdeklarowali chęć gry w Naszej drużynie m.in. Sławomira Kasperskiego, Sławomira Kaźmieowskiego, Filipa Kałka, Piotra Kowalki, Wojciecha Ziółkowskiego, Konrada Staszewskiego,

« poprzednia 1 29 10 11 12 13 14 15 16 17 18 następna »