Terminarz Sezon 2013/2014

1 Kolejka - 31 Sierpnia

ZENIT Wytomyśl 1-0
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-08-31 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-4
BŁĘDNO Nądnia 2014-08-31 14:00
SAM Jastrzębsko Stare 2-1
BORUSJA Boruja Kościelna 2014-08-31 16:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 1-2
DĄB Bolewice 2014-08-31 17:00
PIAST JABŁONNA 7-3
GROM Zębowo 2014-08-31 15:00
ORZEŁ Łowyń 8-2
JASTRZĄB RUDNIKI 2014-08-31 14:00
OGROL SIELINKO 9-1 LZS Wąsowo 2014-08-31 13:00
Bramki: Paweł Adamek (trzy), Marcin Perz (dwie), Jakub Dembina, Tomasz Jaroch, Wojciech Ziółkowski, Przemysław Klaczyk    


2 Kolejka - 06-07 Września

LZS Wąsowo 0-3
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-09-07 14:00
JASTRZĄB RUDNIKI 2-4
OGROL SIELINKO 2014-09-07 12:00
Bramki: Tomasz Jaroch, Mariusz Karaś, Tomasz Dominia, Marcin Perz.
   
GROM Zębowo 4-1
ORZEŁ Łowyń 2014-09-07 14:00
DĄB Bolewice 1-1
PIAST JABŁONNA 2014-09-07 12:00
BORUSJA Boruja Kościelna 2-1
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2014-09-06 16:00
BŁĘDNO Nądnia 5-2
SAM Jastrzębsko Stare 2014-09-07 11:00
ZENIT Wytomyśl 1-2
TS 05 Nowy Tomyśl 2014-09-07 14:00


3 Kolejka - 10 Września

TS 05 Nowy Tomyśl 5-1
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-09-10 17:00
SAM Jastrzębsko Stare 3-2
ZENIT Wytomyśl 2014-09-10 17:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2-2
BŁĘDNO Nądnia 2014-08-24 11:00
PIAST JABŁONNA 4-1
BORUSJA Boruja Kościelna 2014-09-10 17:00
ORZEŁ Łowyń 4-1
DĄB Bolewice 2014-09-10 17:00
OGROL SIELINKO 6-1
GROM Zębowo 2014-09-10 17:00
Bramki: Mariusz Karaś (trzy), Tomasz Dominiak, Michał Karaś, Tomasz Jaroch.    
LZS Wąsowo 4-2
JASTRZĄB RUDNIKI 2014-09-10 17:00


4 Kolejka - 13-14 Września

JASTRZĄB RUDNIKI 2-1
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-09-14 12:00
GROM Zębowo 4-1
LZS Wąsowo 2014-09-14 14:00
DĄB Bolewice 2-0
OGROL SIELINKO 2014-09-14 12:00
BORUSJA Boruja Kościelna 1-1
ORZEŁ Łowyń 2014-09-13 16:00
BŁĘDNO Nądnia 1-5
PIAST JABŁONNA 2014-09-14 11:00
ZENIT Wytomyśl 2-1
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2014-09-14 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2
SAM Jastrzębsko Stare 2014-09-14 14:00


5 Kolejka - 20-21 Września

SAM Jastrzębsko Stare 4-1
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-09-21 16:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 6-2
TS 05 Nowy Tomyśl 2014-09-20 15:00
PIAST JABŁONNA 0-3
ZENIT Wytomyśl 2014-09-21 15:00
ORZEŁ Łowyń 3-0
BŁĘDNO Nądnia 2014-09-21 14:00
OGROL SIELINKO 5-0
BORUSJA Boruja Kościelna 2014-09-21 13:00
Bramki: Łukasz Leksowski (trzy), Marcin Perz (dwie).    
LZS Wąsowo 2-4
DĄB Bolewice 2014-09-21 14:00
JASTRZĄB RUDNIKI 2-0
GROM Zębowo 2014-09-21 12:00


6 Kolejka - 27-28 Września

GROM Zębowo 7-2
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-09-28 14:00
DĄB Bolewice 2-1
JASTRZĄB RUDNIKI 2014-09-28 12:00
BORUSJA Boruja Kościelna 3-4
LZS Wąsowo 2014-09-27 16:00
BŁĘDNO Nądnia 1-5
OGROL SIELINKO 2014-09-28 11:00
Bramki; Tomasz Jaroch (dwie), Paweł Adamek (dwie), Mariusz Karaś.
   
ZENIT Wytomyśl 4-1
ORZEŁ Łowyń 2014-09-28 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2
PIAST JABŁONNA 2014-09-28 14:00
SAM Jastrzębsko Stare 0-2
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2014-09-28 16:00


7 Kolejka - 04-05 Października

PŁOMIEŃ II Przyprostynia  10- 0 BŁYSKAWICA Pakosław 2014-10-04 14:00
PIAST JABŁONNA  4-1
SAM Jastrzębsko Stare 2014-10-05 15:00
ORZEŁ Łowyń  1-3
TS 05 Nowy Tomyśl 2014-10-05 14:00
OGROL SIELINKO  0-0
ZENIT Wytomyśl 2014-10-05 13:00
LZS Wąsowo  3-3
BŁĘDNO Nądnia 2014-10-05 14:00
JASTRZĄB RUDNIKI  1-2
BORUSJA Boruja Kościelna 2014-10-05 12:00
GROM Zębowo  1-2
DĄB Bolewice 2014-10-05 14:00


8 Kolejka - 11-12 Października

DĄB Bolewice 1-2
BŁYSKAWICA Pakosław 2014-10-12 12:00
BORUSJA Boruja Kościelna 0-3
GROM Zębowo 2014-10-11 15:00
BŁĘDNO Nądnia 6-3
JASTRZĄB RUDNIKI 2014-10-12 15:00
ZENIT Wytomyśl 5-0 LZS Wąsowo 2014-10-12 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 0-1
OGROL SIELINKO 2014-10-12 14:00
Bramki: Marcin Perz    
SAM Jastrzębsko Stare 1-1
ORZEŁ Łowyń 2014-10-12 15:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2-2
PIAST JABŁONNA 2014-10-12 15:00


9 Kolejka - 19 Października

PIAST JABŁONNA  -  BŁYSKAWICA Pakosław 2014-10-19 15:00
ORZEŁ Łowyń  -  PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2014-10-19 14:00
OGROL SIELINKO  -  SAM Jastrzębsko Stare 2014-10-19 13:00
LZS Wąsowo  -  TS 05 Nowy Tomyśl 2014-10-19 14:00
JASTRZĄB RUDNIKI  -  ZENIT Wytomyśl 2014-10-19 12:00
GROM Zębowo  -  BŁĘDNO Nądnia 2014-10-19 14:00
DĄB Bolewice  -  BORUSJA Boruja Kościelna 2014-10-19 12:00


10 Kolejka - 25-26 Października

BORUSJA Boruja Kościelna  -  BŁYSKAWICA Pakosław 2014-10-25 15:00
BŁĘDNO Nądnia  -  DĄB Bolewice 2014-10-26 14:00
ZENIT Wytomyśl  -  GROM Zębowo 2014-10-26 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl  -  JASTRZĄB RUDNIKI 2014-10-26 14:00
SAM Jastrzębsko Stare  -  LZS Wąsowo 2014-10-26 14:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia  -  OGROL SIELINKO 2014-10-25 15:00
PIAST JABŁONNA  -  ORZEŁ Łowyń 2014-10-26 14:00


11 Kolejka - 08 Listopada

ORZEŁ Łowyń  -  BŁYSKAWICA Pakosław 2014-11-08 13:00
OGROL SIELINKO  -  PIAST JABŁONNA 2014-11-08 13:00
LZS Wąsowo  -  PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2014-11-08 14:00
JASTRZĄB RUDNIKI  -  SAM Jastrzębsko Stare 2014-11-08 12:00
GROM Zębowo  -  TS 05 Nowy Tomyśl 2014-11-08 14:00
DĄB Bolewice  -  ZENIT Wytomyśl 2014-11-08 12:00
BORUSJA Boruja Kościelna  -  BŁĘDNO Nądnia 2014-11-08 13:00


12 Kolejka - 11 Listopada

BŁĘDNO Nądnia  -  BŁYSKAWICA Pakosław 2014-11-11 13:00
ZENIT Wytomyśl  -  BORUSJA Boruja Kościelna 2014-11-11 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl  -  DĄB Bolewice 2014-11-11 14:00
SAM Jastrzębsko Stare  -  GROM Zębowo 2014-11-11 13:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia  -  JASTRZĄB RUDNIKI 2014-11-11 13:00
PIAST JABŁONNA  -  LZS Wąsowo 2014-11-11 13:00
ORZEŁ Łowyń  -  OGROL SIELINKO 2014-11-11 13:00


13 Kolejka - 16 Listopada

OGROL SIELINKO  -  BŁYSKAWICA Pakosław 2014-11-16 13:00
LZS Wąsowo  -  ORZEŁ Łowyń 2014-11-16 13:00
JASTRZĄB RUDNIKI  -  PIAST JABŁONNA 2014-11-16 12:00
GROM Zębowo  -  PŁOMIEŃ II Przyprostynia 2014-11-16 13:00
DĄB Bolewice  -  SAM Jastrzębsko Stare 2014-11-16 12:00
BORUSJA Boruja Kościelna  -  TS 05 Nowy Tomyśl 2014-11-15 13:00
BŁĘDNO Nądnia  -  ZENIT Wytomyśl 2014-11-16 11:00